Top

Informations


Stadion

STADION OLIMPIJSKI WE WROCŁAWIU
al. Jana Paderewskiego 35, 51-612 Wrocław
GPS: 51.11582850000001, 17.094254800000044

Rok budowy: 1926-28, rozbudowa 1935-39, renowacja 2016
Parametry toru: 356 m długość toru, 12 m szerokość na prostej, 15 m szerokość na łukach


1. Wejścia na stadion:

  • Wejścia na Trybunę Zachodnią oznaczone są bramami od numeru 2 do 9
  • Wejścia na Trybunę Wschodnią oznaczone są bramami od numeru 12 do 19
  • Wejście na sektor "Gość" znajduje się od strony Trybuny Wschodniej bramami numer 10 i 11 

2. Punkty kasowe:

  • Na Stadionie Olimpijskim punkty kasowe zlokalizowane są przy bramie numer 2, po stronie Trybuny Zachodniej.

Karnety nabyć można przez stronę bilety.wts.pl. Nowowyrobione karty kibica będą do odbioru po złożeniu zamówienia na kartę kibica w kasie Info przed zawodami. 

Bilety na domowe mecze Betard Sparty Wrocław można nabyć:

 

3. Sektor SVIP:

W celu nabycia wejściówki na sektor SVIP zapraszamy do kontaktu z Biurem Zarządu sekretariat@wts.pl. Wstęp do sektora mają Sponsorzy, Partnerzy Klubu i zaproszeni goście.

4. Gadżety klubowe:

Gadżety można nabyć na stronie www.wts.pl. W dni meczowe wokół Stadionu Olimpijskiego rozmieszczone są stanowiska sprzedaży gadżetów klubowych oraz mobilne punkty sprzedaży programów meczowych. W punktach można płacić zarówno gotówką, jak i kartą. 

5. Obiekty gastronomiczne:

Podczas zawodów wewnątrz Stadionu Olimpijskiego otwarte są punkty gastronomiczne zarówno po stronie Trybuny Zachodniej, jak i Trybunie Wschodniej. W punktach można płacić zarówno gotówką, jak i kartą. 

6. Osoby poruszające się na wózkach inwalidzkich:

Dla osób niepełnosprawnych poruszających się na wózkach inwalidzkich został przygotowany specjalny sektor, dzięki któremu mają możliwość obejrzenia meczu w komfortowych warunkach. Wejście dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich znajduje się przy bramofurcie nr 2 i kasach Stadionu Olimpijskiego. W celu zakupienia biletu na sektor przystosowany dla osób niepełnosprawnych prosimy o kontakt poprzez kontakt mailowy bez-barier@wts.pl. 

7. Dojazd:

Na Stadion Olimpijski można dotrzeć tramwajami linii 9, 17, 33 (przystanek "Stadion Olimpijski") oraz autobusami linii 115 i 259 (przystanek "Godebskiego").

8. Samochód/Parkingi:

Jeżeli nie posiadasz dla swojego samochodu specjalnej karty parkingowej lub nie znajdujesz się na liście parkingowej WTS SA, nie wjedziesz na parkingi klubowe. Przed meczem otwarte zostają płatne parkingi, wjazd od strony ul. Mickiewicza. Parking ma limitowaną ilość miejsc dla samochodów.

9. Blokada kodów pocztowych:

Zakup biletu może być zablokowany poprzez kod pocztowy. Organizator zastrzega sobie wówczas prawo do skierowania kibiców do przygotowanego odpowiednio sektora. W celu zakupu biletu zapraszamy do kontaktu z Biurem Klubu WTS SA lub Klubem zespołu gości. Przypominamy również, iż podanie fałszywych danych przy zakupie biletu może skutkować niewpuszczeniem na obiekt bez prawa do zwrotu/wymiany biletu, więcej szczegółów znajdą Państwo w Regulaminie Sprzedaży.